Aktualności

Home/Aktualności
Aktualności 2017-11-17T09:22:03+00:00

Zebranie z rodzicami!!!

Informujemy, iż zebranie z rodzicami odbędzie się 23 listopada (w czwartek) o godzinie 16.00. Prosimy o obecność.

 

Uczniowie złożyli hołd Bohaterom!

                   W sobotę 11 listopada w całym kraju odbyły się obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości nie mogło zabraknąć również w naszym mieście, gdzie lokalni samorządowcy i przedstawiciele instytucji publicznych oddali hołd bohaterom narodowym.

Kulminacyjnym punktem świnoujskich obchodów Święta Niepodległości była uroczystość pod Pomnikiem Bohaterom Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej na Placu Słowiańskim, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego z uroczystym wciągnięciem polskiej flagi oraz wystąpieniach przedstawicieli władz miasta, odbyło się złożenie wieńców i wiązanek kwiatów przez liczne delegacje. Wśród nich nie mogło zabraknąć też delegacji naszej Szkoły z Panią dyrektor na czele. W ten symboliczny choć sposób nasza  społeczność szkolna chciała wyrazić swą wdzięczność a także złożyć hołd wszystkim poległym bohaterom, którzy oddali swe życie za wolność naszej Ojczyzny.

 

DSC_0155

Naszą Szkołę reprezentowali: (od lewej) Oskar Dubik, Mateusz Filas, dyrektor Anna Stecyk oraz Krzysztof Zięba

 

 

 

 

 

 

Nasz medialny debiut!

W ostatnim numerze miesięcznika  Strefa Biznesu – Pomorze Zachodnie i Środkowe ukazał się artykuł o naszej szkole! Zapraszamy do lektury!

 

AOB lewa

Uwaga!

Od dnia 22 sierpnia sekretariat szkoły mieści się w budynku GP 3 przy ulicy Norweskiej 12 – na drugim piętrze.