Organizacja nauki w szkole po feriach

Home/Aktualności Branżowej Szkoły I Stopnia/Organizacja nauki w szkole po feriach

Organizacja nauki w szkole po feriach

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 13 stycznia 2021r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, iż od dnia 18 stycznia 2021 w naszej szkole nadal obowiązuje system nauki zdalnej.

Uczniowie jako pracownicy młodociani nadal odbywają praktyki u pracodawcy zgodnie z obowiązującym grafikiem, o ile nie występują tam zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

Przypominamy jednocześnie ich zmianie uległ plan zajęć dla klas I i III – dostępny  w zakładce “Plan zajęć”.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

2021-01-15T07:45:29+00:00